Вівторок, 14.07.2020, 05:16
                         Навіщо переплачувати за тепло?
     Електродне опалення економить вже сьогодні!
Вітаю Вас Гість | RSS
                                    Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157

Форма входу

Головна » 2012 » Січень » 04

Електродне опалення "ТеплоЕЛ" дуже економне - 0,3; 0,5; 0,7 Квт (при нагріві води до 65-70С, на менших температурах споживання ще менше).

   

  •  Довговічне та просте в експлуатації. Електродне опалення "ТеплоЕЛ" не має тенів, чи інших деталей, які можуть "перегоріти" від стрибків напруги чи інших негативних впливів експлуатації, в „ТеплоЕЛ” застосовуються електроди з спеціального термосплаву на основі нержавіючої сталі, що гарантує безпроблемну роботу на довгі роки при використанні якісної дистильованої води (яка йде в комплекті). Економне опалення "ТеплоЕЛ" легкорозбірне і просте в обслуговуванні.
  • Здоров'я та екологічність. Тільки системи опалення, в яких теплоносієм використовується вода, взагалі не "сушать" повітря. Системи опалення ТеплоЕЛ максимально екологічні - використовується тільки дистильована вода і мікроприсадка простої кам'яної солі (пару грам на 10 літрів води) для електропровідності, в економному опаленні "ТеплоЕЛ" немає ніякої хімії та незрозумілих користувачеві речовин. Також, на відміну від газового опалення "ТеплоЕЛ" не спричиняє викидів чадних чи будь яких інших газів.
  • Не потрібно дозволів. Найнижче ефективне споживанню електроенергії, серед водяного електричного опалення (всього 0,3-0,7КВт/год. при температурі води в котлі 65-70С), дозволяє без особливих проблем вкладатися в ліміти одночасного споживання електроприладів, встановлені органами енергонагляду для квартир та будинків.
  • Не треба переробляти електропроводку. Завдяки "м'якому пуску" системи опалення „ТеплоЕЛ” не створюють пікового навантаження на електромережу при включенні, а збільшують потужність та споживання поступово, починаючи з 20 ват на годину (споживання 1 лампочки-економки), до 300 ват за годину в середньому режимі (для прикладу це споживання трьох лампочок розжарювання).
  • Елементарна установка. Батареї опалення відразу постачаються повністю зібрані, з приєднаним блоком управління та мікрокотлом (всередині блока управління), як на фото. Завдяки інноваційній компоновці систем опалення "ТеплоЕЛ", кожна батарея працює повністю автономно, без потреби робити розводку трубами по приміщенню, батареї просто закріплюються на стіну, вмикаються в розетку і обігрівають приміщення.
  • Інноваційна компоновка. Економне опалення "ТеплоЕЛ" скомпоноване таким чином, що проточний електродний мікрокотел в кожній батареї забезпечує природну циркуляцію теплоносія без додаткових насосів, мінімізуючи споживання електроенергії без обігріву лишнього об'єму води, який циркулював би практично без тепловіддачі в випадку компоновки з загальним котлом і розводкою трубами по приміщенню.
  • Максимальна можлива ефективність. Економний електродний принцип роботи мікрокотла, що нагріває теплоносій без посередників (тенів, спіралей та ін.), забезпечує коефіцієнт корисної дії 95-98% (електроенергія переробляється в теплову енергію практично без втрат, нагрівається безпосередньо вода, а не тени чи спіралі як в інших системах). Для прикладу, в тенових систем опалення коефіцієнт корисної дії становить всього 50-60%. "ТеплоЕЛ" пра ... Читати далі »
Переглядів: 11414 | Додав: TeploElektrod | Дата: 04.01.2012

Пошук

Друзі сайту
ГуртовичОК! Техніка з гуртівень в Червонограді, Сокалі, Соснівці. www.GURT.net.ua

Архів записів

Copyright TeploEL © 2020