Вівторок, 14.07.2020, 07:34
                         Навіщо переплачувати за тепло?
     Електродне опалення економить вже сьогодні!
Вітаю Вас Гість | RSS
                                    Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157

Форма входу

Економні Електродні Котли "ТеплоЕлектрод":

1-фазні мінікотли (до 2, 3, 4, 5, 6, 7 КВт/год) - 1200 грн
3-фазні мінікотли (до 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 КВт/год) - 1500 грн
 
  З конкурентних переваг електродних котлів "ТеплоЕлектрод" варто виділити низьку вартість самого котла, мале споживання електроенергії завдяки високому ККД, довгий строк служби завдяки використанню спеціальних термостійких сплавів на основі нержавіючої сталі, а також дешевизну та простоту обслуговування завдяки повністю розбірній конструкції. Детальніше:
  • Економність. Електродні Мінікотли можуть використовуватися як вигідна альтернатива будь-яким ТЕНовим та іншим котлам. У електродних мінікотлів значно вищий коефіцієнт корисної дії (90-95% ККД у Електродних мінікотлів проти 50-60% у ТЕНових котлів), що приблизно в два рази зменшує ефективне споживання електроенергії електродних мінікотлів в зрівнянні з ТЕНовими, при тій же, або й кращій, тепловіддачі. Також економності сприяє ефект "м'якого пуску", коли електродний мінікотел при включенні починає споживати електроенергію від мінімуму, поступово збільшуючи споживання по мірі нагріву теплоносія в системі, тоді як будь які інші котли відразу починають споживати максимальну кількість електроенергії, навіть якщо теплоносій в системі ще не нагрівся та не віддає тепло в приміщення.
  • Інноваційна конструкція. Економні Електродні МініКотли "ТеплоЕлектрод" вигідно виділяються навіть серед електродних котлів інших виробників, завдяки використанню електродів з спеціального термосплаву на основі нержавійки, що забезпечує мінімальний знос електродів, а також усуває можливість будь-яких сторонніх накипів. Також для максимальної зручності монтажу-демонтажу та обслуговування, конструкція мінікотлів "ТеплоЕлектрод" є повністю розбірною (тоді як в більшості мінікотлів інших виробників, навіть таких розповсюджених як "Галан" в випадку потреби будь-якого обслуговування Вам доведеться викидати електрод разом з втулкою, до якої він кріпиться, через нерозбірність застарілої, на наш погляд, конструкції)
  • Найвигідніша ціна. В мінікотлах "ТеплоЕлектрод", завдяки інноваційним методам компоновки, вдалося знизити вартість кінцевого виробу до мінімальних цін, які значно нижчі від будь яких газових котлів, чи ТЕНових, а також нижчі від цін на електродні мінікотли інших виробників. Вигідність мінікотлів "ТеплоЕлектрод" не закінчуєтся низькою вартістю самого котла, мінікотли "ТеплоЕлектрод" також вигідні і в подальному використанні та обслуговуванні, завдяки повністю легкорозбірній конструкції мінікотла, що дозволяє обслуговувати мінікотел багато років після покупки без будь-яких суттєвих фінансових витрат.
Навіщо переплачувати за тепло?
Електродне опалення економить вже сьогодні!
Пошук

Друзі сайту
ГуртовичОК! Техніка з гуртівень в Червонограді, Сокалі, Соснівці. www.GURT.net.ua

Архів записів

Copyright TeploEL © 2020