Вівторок, 14.07.2020, 06:26
                         Навіщо переплачувати за тепло?
     Електродне опалення економить вже сьогодні!
Вітаю Вас Гість | RSS
                                    Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 157

Форма входу

Мікрокотли (0,3-0,7КВт): 
монтуються в блок управління Систем Опалення "ТеплоЕл":
 
 
 
Мікрокотли "ТеплоЕл" надзвичайно економні при достатньо високій тепловіддачі (в котлі відбувається нагрів теплоносія до 80 градусів Цельсія, і обмежується терморегулятором для запобігання закипанню). При цьому електродні мікрокотли "ТеплоЕл" споживають електроенергії всього до:
 
Система опалення "ТеплоЕл" 4 секції
Система опалення "ТеплоЕл" 5 секцій
Система опалення "ТеплоЕл" 6 секцій
Система опалення "ТеплоЕл" 7 секцій
Система опалення "ТеплоЕл" 8 секцій
Система опалення "ТеплоЕл" 9 секцій
Система опалення "ТеплоЕл" 10 секцій
до 0,3 КВт
до 0,35 КВт
до 0,45 КВт
до 0,5 КВт
до 0,6 КВт
до 0,65 КВт
до 0,7 КВт
 
Що значно економніше від, наприклад, тенових систем опалення.
 
 
В Системах Опалення "ТеплоЕл" впроваджено інноваційний принцип компоновки системи опалення, аналогів якому немає. Електродний мікрокотел монтується до кожної батареї опалення, завдяки чому батарею опалення можна закріплювати в кімнаті абсолютно автономно, без будь якої розводки трубами по всіх приміщеннях, та без потреби встановлення циркуляційного насоса. При цьому, в системах опалення "ТеплоЕл" мікрокотел не є заглушкою на останню секцію батареї, а є проточним, і тому самостійно виконує роль циркуляційного насоса. Завдяки правильній компоновці та налагодженню безпершкодної циркуляції теплоносія в Системах Опалення "ТеплоЕл" вдалося зменшити споживання електроенергії до мінімально можливих ефективних величин (0,3-0,7 КВт залежно від кількості секцій).
 
Завдяки малому споживанню, та ефекту "м`якого пуску" (при включенні батарея опалення не створює пікового стрибка напруги до максимуму, а спочатку споживає 0,05КВт потім 0,1КВт, і так далі, споживання збільшується поступово, зі збільшенням температури теплоносія, а не відразу на максимум як в тенових системах опалення), тому для Систем Опалення "ТеплоЕл" не потрібно вести в приміщення окрему електричну лінію, чи взагалі хоч якось переробляти існуючу електропроводку. Системи Опалення "ТеплоЕл" без проблем працюють навіть в будинках з дуже застарілими електрокомунікаціями, де будь-які інші електричні системи опалення працювати не можуть через перегрузку електропроводки.
 
Також одною з переваг Систем Опалення "ТеплоЕл" є те, що завдяки алюмінієвому радіатору та теплоносію на основі води, вони не "сушать" повітря, та не порушують мікроклімат в приміщенні. І є вигідною альтернативою центральному опаленню.
 
Електроди мікрокотлів "ТеплоЕл" зроблені з спеціального термосплаву на основі нержавійки, це зменшує їх зношування до мінімуму, максимально продовжуючи строк служби мікрокотлів. Продовженню терміну служби мікрокотлів також сприяє неагресивний теплоносій, який складається з дистильованої води та мінімальної кількості присадок. Це все зменшує корозію та будь які сторонні накипи на електродах до мінімуму, або зовсім виключає їх. Плюс мікрокотли "ТеплоЕл" є повністю легкорозбірними, що сильно спрощує їх демонтаж та обслуговування. Комплектуючі деталі мікрокотлів завжди є в наявності в сервісному центрі та в авторизованих дилерів.
 
 
Навіщо переплачувати за тепло?
Електродне опалення "ТеплоЕл" дозволяє економити вже сьогодні!
Пошук

Друзі сайту
ГуртовичОК! Техніка з гуртівень в Червонограді, Сокалі, Соснівці. www.GURT.net.ua

Архів записів

Copyright TeploEL © 2020